Risinājumi efektīvam biznesam

Sazinies ar mums

Reālā laika energopatēriņa monitoringa sistēma

Datu analīzes un energoefektivitātes attīstības plānu izstrāde

ISO 50001 energopārvaldības sistēma

Par mums

          SIA IT-Energy ir energoefektivitātes uzņēmums, kas tika dibināts 2016.gadā ar mērķi sniegt klientiem kvalitatīvus ar energoefektivitāti saistītos pakalpojumus un piedāvāt instrumentus, kā sekot līdzi un pārvaldīt uzņēmumā notiekošos procesus.

          Mēs, SIA IT-Energy, par saviem draugiem un ciešiem sadarbības partneriem esam izvēlējušies lielu Itāļu energoefektivitātes uzņēmumu Energy Team SpA. Parakstot Sadarbības līgumu, esam kļuvuši arī par oficiāliem tehnoloģiju, iekārtu un know-how izplatītājiem. Šīs sadarbības galvenās priekšrocības ir gadiem atstrādāta, ļoti precīza un vienlaicīgi ļoti viegli lietojama energoresursu patēriņu monitoringa sistēma, kā arī milzīga konsultatīva kapacitāte visdažādākos enerģijas datu ieguves, monitoringa, apstrādes un analīzes jautājumos jebkurai nozarei.

          Par cik mūsu piedāvātie pakalpojumi ietver sevī aktivitātes sākot ar iekārtu montāžu, datu iegūšanu un datu drošu apstrādi, izmantojot visdažādākos IT risinājumus, līdz pat energoefektivitātes pasākumu realizēšanai, klientiem piedāvājam:

          Kā arī piedāvājam:

          Izmantojot mūsu pakalpojumu klāstu, sadarbības partneru un tirgus iespējas, mēs spējam atrast veidus, kā samazināt procesu un tehnoloģiju izdevumus Jūsu uzņēmumā, kā arī rodam risinājumus Jūsu biznesa veiksmīgai virzībai, ceļā uz efektivitāti!